WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Owner
eu: Jabea

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Modified
eu: Aldatua

en: Approved
eu: Onartuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: New
eu: Berriak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Started
eu: Hasita

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
