WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Notes
he: הערות

en: Layout
he: פריסה

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Comment
he: תגובה

en: Details
he: פרטים

en: Owner
he: בעלים

en: Start
he: התחלה

en: Full name
he: שם מלא

en: Modified
he: השתנה

en: Approved
he: מאושר

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: New
he: חדש

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Invalid
he: לא חוקי

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL
