WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè
