WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
