WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Comment
is: Ummæli

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: Details
is: Nánar

en: Owner
is: Eigandi

en: Start
is: Hefst

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Approved
is: Samþykkt

en: Completed
is: Lokið

en: New
is: Nýtt

en: Invalid
is: Ógilt
