WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Details
ka: დეტალები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: New
ka: ახალი
