WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Details
lt: Išsamiai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Start
lt: Pradžia

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: New
lt: Naujas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Started
lt: Pradėta

en: Bundle
lt: Paketas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
