WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
