WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Comment
ro: Comentariu

en: Details
ro: Detalii

en: Owner
ro: Proprietar

en: Full name
ro: Numele complet

en: Modified
ro: Modificat

en: Approved
ro: Aprobat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: New
ro: Nou

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat

en: Started
ro: Început

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Bundle
ro: Pachet

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Edit URL
ro: Modifică URL
