WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Notes
ru: Примечания

en: Layout
ru: Макет

en: Assigned to
ru: Назначен

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Comment
ru: Комментарий

en: Date Created
ru: Дата создания

en: login
ru: войти

en: Details
ru: Подробности

en: Owner
ru: Владелец

en: Start
ru: Начало

en: Full name
ru: Полное имя

en: Modified
ru: Изменено

en: Approved
ru: Одобрено

en: Final
ru: Финал

en: Completed
ru: Завершено

en: Failed
ru: Не удалось

en: New
ru: Новое

en: Environment
ru: Окружение

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Started
ru: Начало

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Environments
ru: Окружения

en: Bundle
ru: Набор

en: Invalid
ru: Недействительный

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: Download File
ru: Загрузка файла
