WF Tools (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Comment
sk: Komentár

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Owner
sk: Vlastník

en: Start
sk: Štart

en: Full name
sk: Celé meno

en: Modified
sk: Upravené

en: Approved
sk: Schválené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Environment
sk: Prostredie

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Started
sk: Začaté

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Invalid
sk: Nesprávny

en: Edit URL
sk: Upraviť URL
