WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Comment
sv: Kommentar

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: login
sv: logga in

en: Details
sv: Detaljer

en: Owner
sv: Ägare

en: Start
sv: Från

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Modified
sv: Modifierad

en: Approved
sv: Godkänd

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: New
sv: Ny

en: Environment
sv: Miljö

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Started
sv: Startade

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Invalid
sv: Ogiltig

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Environment ID
sv: ID för miljö
