WF Tools (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (34 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Failed
ta: தோல்வி

en: New
ta: புதிய

en: Bundle
ta: பொதி
