Webform 2checkout (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Amount
ar: المبلغ

en: English
ar: إنجليزية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Japanese
ar: يابانية

en: Live
ar: مباشر

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية
