Webform 2checkout (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Amount
cs: Částka

en: English
cs: Anglicky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Currency code
cs: Kód měny
