Webform 2checkout (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Amount
da: Beløb

en: English
da: Engelsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Live
da: Eksisterende

en: Webform
da: Webformular

en: Invoice ID
da: Fakturanummer

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Currency code
da: Valutakode

en: Configured
da: Konfigureret
