Webform 2checkout (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Amount
fi: Määrä

en: English
fi: englanti

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi
