Webform 2checkout (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Amount
hr: Iznos

en: English
hr: Engleski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Currency code
hr: Kod valute
