Webform 2checkout (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Amount
ru: Сумма

en: English
ru: Английский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Live
ru: Действующий

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Account Number
ru: Номер счёта
