Webform 2checkout (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: English
sv: Enskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Japanese
sv: Japanskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: German
sv: Týskt
