Webform 2checkout (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Amount
it: Importo

en: English
it: Inglese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Not configured
it: Non configurato

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Currency code
it: Codice valuta
