Webform 2checkout (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Amount
ja: 量

en: English
ja: 英語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Live
ja: ライブ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Currency code
ja: 通貨記号
