Webform 2checkout (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Amount
pl: Ilość

en: English
pl: Angielski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Webform
pl: Formularz

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Configured
pl: Skonfigurowane
