Webform 2checkout (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Amount
ro: Suma

en: English
ro: Engleză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Currency code
ro: Cod monedă
