Webform 2checkout (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Amount
sk: Množstvo

en: English
sk: Angličtina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Live
sk: Naživo

en: Webform
sk: Webformulár

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Currency code
sk: Kód meny
