Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Name
ast: Nome

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: English
ast: Inglés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés
