Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Name
bg: Име

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: English
bg: Английски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Live
bg: Живот

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Currency code
bg: Валутен код
