Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Name
bn: নাম

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: English
bn: ইংরেজী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান
