Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Amount
el: Ποσό

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: product
el: προϊόν

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος
