Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Name
et: Nimi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Amount
et: Kogus

en: English
et: Inglise keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Webform
et: Veebivorm

en: Invoice ID
et: Arve ID

en: product
et: toode

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Currency code
et: Valuuta kood
