Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Name
eu: Izena

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: English
eu: Ingelesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera
