Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Name
gl: Nome

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Amount
gl: Cantidade

en: English
gl: Inglés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Live
gl: Vista previa

en: Webform
gl: Formulario web

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: product
gl: Producto

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Configured
gl: Configurado
