Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Name
hu: Név

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Amount
hu: Összeg

en: English
hu: angol

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Donation
hu: Adomány

en: Live
hu: Élő

en: Webform
hu: Űrlap

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: product
hu: termék

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Configured
hu: Konfigurált
