Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Name
hy: Անուն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն
