Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: English
jv: Basa Inggris

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda
