Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
