Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Name
ku: ناو

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی
