Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Name
lv: Nosaukums

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Amount
lv: Summa

en: English
lv: Angļu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Live
lv: Tiešraide

en: Webform
lv: Webforma

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Configured
lv: Konfigurēts
