Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Name
ml: പേര്

en: E-mail address
ml: ഇ-മെയില്‍ വിലാസം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Japanese
ml: ജപ്പാനീസ്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
