Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Name
ne: नाम

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
