Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Name
nn: Namn

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: English
nn: Engelsk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk
