Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
