Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Name
sq: Emri

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: English
sq: Anglisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht
