Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Name
ta: பெயர்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்
