Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Name
tr: İsim

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Amount
tr: Miktar

en: English
tr: İngilizce

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Currency code
tr: Döviz kodu
