Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: German
ug: گرمانچە
