Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Name
ur: نام

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: English
ur: انگریزی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن
