Webform 2checkout (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Name
vi: Tên

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Amount
vi: Số lượng

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: product
vi: sản phẩm

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ
