Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Name
af: Naam

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: English
af: Engels

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits
