Webform 2checkout (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Name
am: ስም

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ
